TWITTER FACEBOOK
| | | |

Ali’nin Hayali Gerçek Oldu

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, ‘Uçan Hayaller Gülen Yüzler Projesi dahilinde hayalini gerçekleştirmek isteyen Ali Binay’ın hayalini gerçeğe dönüştürdü. Ali’nin annesiyle birlikte tatil yapma dileğini yerine getiren Başkan Şirin, Ali ve annesine tatil yapacakları otelin biletlerini teslim etti. (08.02.2018 - 16:56)

Ali’nin Hayali Gerçek Oldu

 Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, ‘Uçan Hayaller Gülen Yüzler Projesi dahilinde hayalini gerçekleştirmek isteyen Ali Binay’ın hayalini gerçeğe dönüştürdü. Ali’nin annesiyle birlikte tatil yapma dileğini yerine getiren Başkan Şirin, Ali ve annesine tatil yapacakları otelin biletlerini teslim etti.

Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’nün başlattığı ‘Uçan Hayaller Gülen Yüzler’ projesiyle bir engellinin daha hayali gerçekleşti. Hayalini kağıda yazıp uçan balon ile gökyüzüne salan Firdevs Gürel Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi öğrencisi olan Ali Binay’ın hayalini Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin gerçeğe dönüştürdü. Annesiyle birlikte 2 gün tatil yapma isteğini yerine getirmek adına harekete geçen Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Turgutlu Belediyesi olarak başlattığımız Uçan Hayaller Gülen Yüzler projesiyle engelli öğrencilerimizin ve yaşlılarımızın hayallini gerçeğe dönüştürmek adına bir çalışma başlatmıştık. Daha önce Birgül ve Gökhan kardeşimizin hayalini gerçekleştirdik. Bugün Ali kardeşimizi annesiyle birlikte 2 günlük tatil yapma isteği oldu. Bizler de Turgutlu Belediyesi olarak projeye destek veren bir gönüllümüz aracılığıyla Ali ve annesine 2 gün tatil yapacağı otelin biletlerini teslim ettik. Kendisi ve annesi keyifle vakit geçirsinler” dedi. Belediye Başkanı Turgay Şirin’in hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyleyen Ali Binay ise “Başkanımız çok teşekkür ediyorum. Çok mutluyum. Bizlere verdiği destekten dolayı tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

GÖSTER