TWITTER FACEBOOK
| | | |

Atıl Bölge Yepyeni Bir Yaşam Alanı Oldu

Ergenekon Mahallesi Sahil Sokak üzerinde bulunan atıl alan, Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarıyla bambaşka bir yaşam alanına dönüşürken, mevcut bölge palmiye ağaçlarıyla yeşillendi. Battı-Çıktı Kavşak Projesi dolayısıyla Ankara asfaltı orta refüjden sökümü gerçekleştirilen palmiyelerden 5 tanesi Sahil Sokak’a dikilirken mevcut bölgeye müdürlüğün imalatı 5 adet de kamelya konumlandırıldı. (11.10.2017 - 14:15)

Atıl Bölge Yepyeni Bir Yaşam Alanı Oldu

        Ergenekon Mahallesi Sahil Sokak üzerinde bulunan atıl alan, Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarıyla bambaşka bir yaşam alanına dönüşürken, mevcut bölge palmiye ağaçlarıyla yeşillendi. Battı-Çıktı Kavşak Projesi dolayısıyla Ankara asfaltı orta refüjden sökümü gerçekleştirilen palmiyelerden 5 tanesi Sahil Sokak’a dikilirken mevcut bölgeye müdürlüğün imalatı 5 adet de kamelya konumlandırıldı.

        Çok daha yaşanılabilir bir Turgutlu hedefiyle çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda geçen aylarda Ergenekon Mahallesi Sahil Sokak üzerinde bulunan atıl alanda başlattığı yeni yaşam alanı çalışmalarında sona yaklaştı. Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında mevcut bölgeye son olarak palmiye dikimi gerçekleştirildi, müdürlük imalatı olan 5 adet kamelya konumlandırıldı. Battı-Çıktı Kavşak Projesi dolayısıyla Ankara asfaltı orta refüjden sökümü gerçekleştirilen palmiyelerin mevcut alanda toprakla buluşması sokak sakinlerince takdir topladı.  Mahalle sakinlerinin şimdiden beğenisini kazanan yeni yaşam alanında yürütülen çalışmalar kısa sürede tamamlanarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak.

GÖSTER