TWITTER FACEBOOK
| | | |

Başkan Şirin Tüm Babaların Gününü Kutladı

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Babalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Şirin, “Başta evladını vatanımız uğruna feda etmiş elleri öpülesi şehit babalarımız, evlatlarından uzak vatan savunmasında olan Mehmetçiklerimiz olmak üzere, vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatlar yetiştiren babalarımızın bu özel gününü kutluyor, ebediyete intikal etmiş tüm babalarımızı rahmet, minnet ve sevgiyle anıyorum” dedi. (16.06.2017 - 22:52)

Başkan Şirin Tüm Babaların Gününü Kutladı

          Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Babalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Şirin, “Başta evladını vatanımız uğruna feda etmiş elleri öpülesi şehit babalarımız, evlatlarından uzak vatan savunmasında olan Mehmetçiklerimiz olmak üzere, vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatlar yetiştiren babalarımızın bu özel gününü kutluyor, ebediyete intikal etmiş tüm babalarımızı rahmet, minnet ve sevgiyle anıyorum” dedi.

           Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Babalar Günü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi, “Türk örf ve adetlerinde ailede merkezi bir konumu olan babalarımız evin direği, ailenin dayanak noktasıdır. Onların ve elbette birer baba olarak bizlerin tek isteği çocuklarımıza iyi bir gelecek verebilmek, çocuklarımızın başarılarıyla gurur duymak, vatana ve millete faydalı olduklarını görebilmektir. Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da mutlu olan babalarımızın bu mutluluğunu daimi kılmak bizlerin de en önemli görevidir. Böylesi günler ise babalara dair sorumluluklarımızı yeniden gözden geçirmek adına büyük bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle evladını kaybetmiş babalarımızın acılarına böyle bir günde bir kez daha ortak oluyor, başta şehit babalarımız ve evlatlarından uzak vatan savunmasında olan Mehmetçiklerimiz olmak üzere, sadece sevinçte değil, keder ve yasta da toplum olarak birlik ve beraberlik içerisinde olabileceğimiz düşüncesinden hareketle tüm babalarımızın, baba adaylarımızın bu özel gününü en kalbî duygularımla kutluyor, selâm ve saygılarımı sunuyorum”

 

GÖSTER