TWITTER FACEBOOK
| | | |

BAŞKAN ŞİRİN VE MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI SAVAŞ HEMŞERİLERİYLE BULUŞTU

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Nurullah Savaş, Turgutlu'da Selvilitepe, Derbent ve Avşar Mahalleleri'nde gerçekleştirdiği çeşitli ziyaretlerde hemşerileriyle buluştu. (11.06.2018 - 15:38)

BAŞKAN ŞİRİN VE MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI SAVAŞ HEMŞERİLERİYLE BULUŞTU 
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Nurullah Savaş, Turgutlu'da Selvilitepe, Derbent ve Avşar Mahalleleri'nde gerçekleştirdiği çeşitli ziyaretlerde hemşerileriyle buluştu. 
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Nurullah Savaş ile birlikte ilk olarak Selendililer Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı. İftarda Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Sezer, AK Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek, MHP İlçe Başkanı Orhan Sayar, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Fera, MHP’li Turgutlu Belediye Meclis Üyeleri de yer aldı. Selvilitepe Mahallesi Belediye Düğün Salonu karşısında düzenlenen ve yoğun katılımın sağlandığı iftar yemeğinde hep birlikte dualar eşliğinde oruç açıldı. İftar yemeğinin sonrasında Selendililer Derneği'ne destek veren isimlere plaket verildi. Başkan Şirin ve Milletvekili Adayı Savaş, edilen duaların Allah katında kabulünü dileyerek, kendilerini ağırlayan dernek yönetimine teşekkür etti. Selvilitepe Mahallesi'nde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan, esnafla tek tek tokalaşan Başkan Şirin ve Savaş, esnafa hayırlı ve bol kazanç diledi. Hemşerileriyle bir araya gelen Başkan Şirin ve Savaş, 7’den 77’ye Turgutlulu vatandaşları selamlayarak hatıra fotoğrafları çektirdi. 
DERBENT VE AVŞAR'DA DA GÖNÜLLER BİR OLDU
Başkan Şirin ve MHP Milletvekili Adayı 27. Dönem Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Nurullah Savaş ile beraberindeki heyet, Derbent Mahallesi'ni ziyaret ederek, kahvehanelerdeki hemşerileriyle bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ziyaretlerin ardından Avşar Mahallesi'ne geçilerek, Turan Semiz'in evine konuk olan Başkan Şirin ve Savaş, aile büyüklerinin ellerini öperek hayır dualarını aldı. Gece Avşar Mahallesi esnaflarının ziyaret edilerek halk buluşmalarıyla sona erdi.

 
GÖSTER