TWITTER FACEBOOK
| | | |

Başkan Şirin’den Kadınlara 8 Mart Jesti

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Turgutlulu kadınlara çiçek hediye ederek gönülleri bir kez feth etti. Yaklaşık 3 bin saksı çiçeğin kısa sürede tükendiği etkinlikte Başkan Şirin’in jesti karşısında mutluluklarını ifade eden kadınlar nezaketlerinden dolayı kendisine teşekkür etti. (08.03.2018 - 17:03)

Başkan Şirin’den Kadınlara 8 Mart Jesti

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Turgutlulu kadınlara çiçek hediye ederek gönülleri bir kez feth etti. Yaklaşık 3 bin saksı çiçeğin kısa sürede tükendiği etkinlikte Başkan Şirin’in jesti karşısında mutluluklarını ifade eden kadınlar nezaketlerinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Turgutlu Belediye Etkinlik Binası bahçesinde düzenlenen etkinlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, yoğun kalabalığın olduğu alanda kadınlara çiçek takdimi yaptı. Başkan Şirin’e Park Bahçeler Müdürü Önder Pala da eşlik etti. Yaklaşık 3 bin adet saksı çiçeğin hediye edildiği etkinlikte kadınlarla tek tek tokalaşan Başkan Şirin, kısa süreli sohbet etme imkanı da buldu. Hatıra fotoğraflarıyla ölümsüzleşen 8 Mart Kadınlar Günü etkinliği dolayısıyla memnuniyetini ifade eden farklı yaş gurubundaki kadınlar düşünceleri ve nezaketinden dolayı Başkan Şirin’e teşekkür etti.

“Hepiniz Birer Çiçeksiniz”

Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarıyla elde edilen çiçekleri hediye eden Başkan Şirin, “Böylesi güzel ve anlamlı günde kadınlarımızı rengarenk çiçeklerle karşılamak istedik. Bu noktada da ilçemizin dört bir yanını renklendiren Park Bahçeler Müdürlüğümüz’ün özenle yetiştirdiği farklı türde yaklaşık 3 bin adet saksı çiçeği kadınlarımıza armağan ettik. Turgutlu Belediyesi olarak bu özel günlerinde kadınlarımızı mutlu ettiysek ne mutlu bizlere” dedi.

GÖSTER