TWITTER FACEBOOK
| | | |

Kent Müzesi Ziyaretçi Sayısıyla Rekor Kırdı

19 Mayıs 2017 tarihinde açıldığı günden bugüne Turgutlu halkının ve Turgutlu’ya gelen vatandaşların büyük beğenesini kazanan Turgutlu Kent Müzesi, 10 bin ziyaretçi ağırlayarak rekor sayıya ulaştı. Müzenin 10 bininci olan Cahit Gönlübol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi olan Rümeysa Uslu’ya müze sorumlusu Mehmet Gökyayla tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. (04.01.2018 - 15:25)

Kent Müzesi Ziyaretçi Sayısıyla Rekor Kırdı

19 Mayıs 2017 tarihinde açıldığı günden bugüne Turgutlu halkının ve Turgutlu’ya gelen vatandaşların büyük beğenesini kazanan Turgutlu Kent Müzesi, 10 bin ziyaretçi ağırlayarak rekor sayıya ulaştı. Müzenin 10 bininci olan Cahit Gönlübol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi olan Rümeysa Uslu’ya müze sorumlusu Mehmet Gökyayla tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin tarafından Turgutlu’nun tarihine ışık tutacak projelerden biri olarak hayata geçirilen Kent Müzesi’ne oaln ilgi her geçen gün artarak büyüyor. Açılışı yapılan 2017 yılı mayıs ayından bu yana binlerce ziyaretçi ağırlayan müzenin 10 bininci ziyaretçisi ise Cahit Gönlübol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Rümeysa Uslu oldu. Müze sorumlusu Mehmet Gökyayla tarafından teşekkür belgesi takdim edilen Rümeysa Uslu, müzeyi gezerek Turgutlu tarihi hakkında bilgi edinmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür belgesi jest için de Turgutlu Belediyesi’ne teşekkür etti.


GÖSTER