TWITTER FACEBOOK
| | | |

Turgutlu’da Turizm Haftası Kutlandı

15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası Turgutlu’da düzenlenen program ile kutlandı. Cahit Gönlübol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden düzenlenen açılış programında Belediye Başkanı Turgay Şirin, resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim ederek başarılar diledi. (16.04.2018 - 15:48)

Turgutlu’da Turizm Haftası Kutlandı

15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası Turgutlu’da düzenlenen program ile kutlandı. Cahit Gönlübol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden düzenlenen açılış programında Belediye Başkanı Turgay Şirin, resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim ederek başarılar diledi.

Cahit Gönlübol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen programa Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, okul daire amirleri ile okul müdürleri de katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlamına hitaben konuşmayı İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Fatma Arıtürk yaptı. Turgutlu Belediyesi Halk Oyunları ekibinin folklör gösterisi büyük alkış alırken, Belediye Başkanı Turgay Şirin, düzelenlen resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında birinci olan öğrencileri tebrik ederek ödüllerini takdim etti. Okul öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisini gezen Başkan Şirin, programın hazırlanmasında emeği geçen öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti.


GÖSTER