- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımında İlk Maç Heyecanı
Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Kadınlar 2. Ligindeki ilk maçına çıkmaya hazırlanıyor. Ligdeki ilk rakibi Torbalı Belediyespor ile karşı karşıya geleceği maç 31 Ekim Pazar günü saat 14:00’da başlayacak.
Tarihinde ilk kez Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2. Liginde mücadele edecek olan Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı ilk maçını 31 Ekim Pazar günü oynayacak. Rakibi Torbalı Belediyespor’un evine konuk olacak olan Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, ilk galibiyetini almak için sahada kıyasıya mücadele edecek. Torbalı’da gerçekleşecek karşılaşmanın başlangıç düdüğü saat 14:00’da çalacak.
Galibiyetin mutlak hedef olduğunu belirten Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Erdal Kurç, “Bu yıl ilk kez yer aldığımız Kadınlar 2. Ligindeki ilk maçımıza çıkıyoruz. Altyapımız oyuncuları ve tecrübeli oyuncularımızdan oluşan başarılı bir takım kurduk. Oynayacağımız tüm maçlarda galibiyet hedefi ve mücadele ruhuyla sahada tüm gücümüzü ortaya koyacağız. Güzel bir sezon geçireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz ise, “Tarihinde ilk kez Kadınlar 2. Liginde Turgutlu’muzu temsil edecek olan Kadın Voleybol Takımımızın heyecanını yürekten paylaşıyoruz. Oyuncularımıza ve teknik ekibimize çok güveniyoruz.Kadın Voleybol Takımımız başta olmak üzere Kadınlar 2. Liginde mücadele eden tüm takımlara başarılar diliyor, sezon boyunca sakatlıkların ve sağlık sorunlarının yaşanmamasını temenni ediyorum” dedi.