- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcılarından Ova Yollarında İnceleme
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser, 7. Mıntıka Mevkisindeki ova yollarında yürütülen asfaltlama çalışmalarını incelemelerde bulundular. Başkan Yardımcıları ayrıca bugünkü müsabaka öncesinde Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı ile bir araya geldi.
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından asfaltlama çalışmalarına devam ediliyor. Ova yollarında sürdürülen çalışmalar doğrultusunda 7. Mıntıka Mevkisinde 20 bin m2’lik asfalt sathi kaplaması gerçekleştiriliyor. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser de asfalt sathi kaplama çalışmalarını yerinde incelediler, çalışmaların son durumu hakkında ekiplerden bilgi aldılar.
Başkan Yardımcıları, Kadın Basketbol Takımı ile bir araya geldi
Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser, 7. Mıntıka Mevkisindeki incelemelerinin ardından Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı teknik ekibi ve oyuncularıyla kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Başkan Yardımcıları, bugün rakibi Botaş Gelişim Takımını evinde konuk edecek olan Kadın Basketbol Takımına başarı dileklerini ilettiler.
Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından 7. Mıntıka Mevkisinde 20 bin m2’lik asfalt sathi kaplama çalışması yürütülüyor. Çalışmaların son durumunu yakından takip etmek için 7. Mıntıka Mevkisine giderek ekiplerimizden bilgi aldık. Asfaltlama çalışmalarımızı incelememizin ardından rakibi Botaş Gelişim Takımı ile oynayacağı maç öncesinde Yemen Kahvesi’nin düzenlediği kahvaltı organizasyonunda Kadın Basketbol Takımımız ile bir araya geldik. Takımımıza bugünkü karşılaşmasında başarılar diliyor, kahvaltı organizasyonuna ev sahipliği yapan Yemen Kahvesi’ne teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.