- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın Haftaya Gıda Çarşısı’nda Başladı
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Gıda Çarşısı’nda devam eden yol yenileme çalışmalarını incelemede bulundu ve esnafı ziyaret etti. Başkan Çetin Akın, “Gıda Çarşısı’nda 30 yıldır çözüm bekleyen esnafımızın ve vatandaşımızın yüzü artık gülüyor. İnsan odaklı hizmet anlayışımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, haftanın ilk gününe Gıda Çarşısı’nda başladı. Yaklaşık 30 yıl sonra yolların yenilendiği Gıda Çarşısı’na giden Başkan Çetin Akın, burada esnafı ziyaret etti. Gıda Çarşısı esnafını tek tek dolaşan Başkan Akın, devam eden yol yenileme çalışmaları ile ilgili esnafla değerlendirmelerde bulundu.
Gıda Çarşısı esnafından Başkan Akın ve ekibine teşekkür
Gıda Çarşısı esnafı ise yapılan yol yenileme çalışmalarından memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Yaklaşık 30 yıldan sonra Gıda Çarşı yollarını yenileyen Başkan Çetin Akın ve ekibine teşekkür ettiler.
Esnafımızın 30 yıldan sonra yüzü gülüyor
Başkan Çetin Akın, “Gıda Çarşımızı ziyaret ederek esnafımızla bir araya geldik. Devam eden yol kaldırma ve yenileme çalışmalarımız hakkında görüş alışverişinde bulunduk. 30 yıldır çözüm bekleyen esnafımızın ve vatandaşımızın yüzü artık gülüyor. İnsan odaklı hizmet anlayışımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
Başkan Çetin Akın’a Gıda Çarşısı ziyaretinde Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz, Evren Erbaş, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol ile İmar ve Şehircilik Müdürü Hale Bozdemir eşlik etti.