- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’dan Fatih Sanayi Sitesi Esnafına Ziyaret
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Fatih Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnafla bir araya geldi. Başkan Çetin Akın ayrıca Sanayi Camisinde yürütülen boyama ve Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu’nda tamamlanan çalışmaları incelemede bulundu.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın güne Fatih Sanayi Sitesinde başladı. İlk olarak Küçük Sanayi Sitesi Başkanı ve Turgutlu Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Yaman ile bir araya gelen Başkan Çetin Akın, ardından esnaf gezisini gerçekleştirdi. Başkan Çetin Akın ziyaretinde esnafın ihtiyaç ve talepleri hakkında görüşmelerde bulunarak hayırlı işler dileklerini paylaştı. Başkan Çetin Akın ayrıca Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Sanayi Camisinde devam eden boyama çalışmalarını da inceledi.
Başkan Çetin Akın, Fatih Sanayi Sitesindeki ziyareti sonrasında Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu’nda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince tamamlanan otopark ve kapalı oturma alanları çalışmalarını yerinde inceledi.
Turgutlu Belediye Başkan Çetin Akın, “Fatih Sanayi Sitemizi ziyaret ederek Sanayi Sitesi Başkanımız Hasan Yaman ve esnafımızla bir araya geldik. Esnafımızın istek ve taleplerini dinleyerek kolaylıklar diledik. Ardından ekiplerimizin sürdürdüğü Sanayi Camimizin boyama çalışmaları ile Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirdiğimiz çalışmaları inceledik. Çalışmalarımız Turgutlu’muza hayırlı olsun “dedi.