- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Taziye Evi ve Çocuk Kültür Sanat Merkezinin Temeli Atılıyor
Turgutlu Belediyesi tarafından Mustafa Kemal Mahallesine kazandırılacak olan Taziye Evi ve Çocuk Kültür Sanat Merkezinin temel atma töreni, 30 Mart Çarşamba günü saat 16:00’da gerçekleştirilecek. Temel atma törenine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılacak.
Her mahalleye ihtiyaçları doğrultusunda hizmet götürmeye devam eden Turgutlu Belediyesi, kente yeni bir alan daha kazandırıyor. Mustafa Kemal Mahallesinde hayata geçirilecek olan Taziye Evi ve Çocuk Kültür Sanat Merkezinin temeli, düzenlenecek törenle atılacak. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı temel atma töreni, 30 Mart Çarşamba günü saat 16:00’da gerçekleştirilecek.
Selvilitepe Belediye Hizmet Noktası Açılıyor
Selvilitepe Mahallesinde yapımı tamamlanan Turgutlu Belediyesi Hizmet Noktasının açılışı ise 1 Nisan Cuma günü saat 15:00’da düzenlenecek törenle yapılacak. Hizmet Noktasında vergi ödemeleri ile birlikte tüm tahsilatların ödemeleri yapılabilecek. Bununla birlikte emlak beyanı ve rayiç bedellerle ilgili işlemler gerçekleştirilebilecek. Vatandaşlardan dilekçe de alınabilecek.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Turgutlu’muza hizmet etmek amacıyla çıktığımız bu onurlu yolda göreve gelişimizin üçüncü yılını Taziye Evi ve Çocuk Kültür Sanat Merkezimizin temel atma töreni ve Selvilitepe Hizmet Noktasının açılışı ile taçlandıracağız. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı temel atma töreni ile Belediyemiz Hizmet Noktasının açılışına tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum. Projelerimizin Turgutlu’muza şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.