- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın Koltuğunu Minik Başkanlara Devretti
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu temsilen Mehmet Gürel İlköğretim Okulu öğrencileri Ecrin Erol ve Asmin Bayık’a devretti.
Turgutlu Belediyesinde gün, çocukların günü oldu. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın konuğu olan Ecrin Erol ve Asmin Bayık, başkanlık koltuğuna oturmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadı. Taleplerini Başkan Çetin Akın ile paylaşan minik başkanlar, okullarına zeka sınıfı yapılmasını, basketbol potası ve halı sahanın yenilenmesi, basketbol potası şeklinde çöp kutuları ile mahallelerine yeni bir çocuk parkı istediklerini ifade ettiler.
Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Evren Erbaş ile birlikte temsili başkanlara Nutuk ve kırtasiye hediye çeki hediye ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.
“Tüm çocuklarımızın bayramı kutlu olsun”
Çocukların bayramında koltuğunu devretmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Başkan Çetin Akın, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mızın en güzel geleneği olan makam koltuğu devrimizi gerçekleştirdik. Güzel Turgutlu'muzun yeni başkanları Ecrin ve Asmin'in isteklerini dinledik, notlarımızı aldık. Evlatlarımız enerjileriyle ve talepleriyle koltuğun hakkını fazlasıyla verdiler. Ecrin ve Asmin’in nezdinde tüm çocuklarımızın bayramını kutluyorum” dedi.