- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Özel Çocuklarla Dans Etti
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın günün stresini, Firdevs Gürel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi öğretmeni ve merkezde eğitim alan öğrencilerin ziyaretiyle attı. Özel öğrenciler Başkan Akın ile dans etti.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları ile birlikte Firdevs Gürel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi öğrencilerini ve öğretmenini belediyede misafir etti. Özel çocuklarla Başkan Akın arasında yaşanan sıcak diyaloglar ve keyifli anlar hem çocukları hem de Başkan Akın'ı gülümsetti. Özel çocukların dans istediğini kırmayan Başkan Çetin Akın, çocuklarla dans ederek renkli anlara ev sahipliği yaptı. Özel çocuklara çeşitli hediyeler veren Başkan Akın ve Başkan Yardımcıları, herkesin birer engelli adayı olduğunu hatırlatarak, engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak adına ellerinden geleni yaptıklarını vurguladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Firdevs Gürel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi öğretmenimiz, kızım Gülce Akın ve çok kıymetli evlatlarımızı belediyemizde ağırladık. Özel çocuklarımızla birlikte çok keyifli vakit geçirdik. Her zaman onların yanında olup gönüllerine dokunabilmek hepimizin sorumlulukları arasında. Kendilerine nazik ziyaretleri ve günümüzü güzelleştirdikleri için teşekkür ederim” dedi.