- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu’da Yollar Yenilenmeye Devam Ediyor
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kent genelinde asfaltlama, parke, bordür taşı döşeme ve tamirat çalışmaları ile boyama çalışmalarına devam ediyor.
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ova yolları üzerinde asfaltlama çalışmaları sürdürülüyor. Hazırlanan program doğrultusunda 8. Mıntıka kanal üzeri ile Yedek 5 – Beyyolu Mevkisinde asfalt sathi kaplama çalışmalarına devam ediliyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca Şehitler Mahallesi Ceyhan Sokakta yol kaldırma çalışmalarının sona ermesinin ardından parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler aynı zamanda Ergenekon Mahallesi Sıtkı Evin Sokakta 500 m2 parke taşı döşeme çalışmasını tamamladı. Ergenekon Mahallesi Millet Caddesi, Selvilitepe Mahallesi ile Irlamaz Mahallesi arasındaki yolda parke tamiratları tamamlanırken Ergenekon Mahallesi İsmailcik Deresi Sokakta bordür döşeme çalışmalarına, Selvilitepe Mahallesi Mithatpaşa Sokak, Ergenekon Mahallesi Hasan Tahsin Sokak ve Temrek Mahallesinde parke tamiratlarına gün boyu devam edildi.
Selvilitepe Mahallesine yeni çocuk oyun grubu
Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Selvilitepe Mahallesi Armağan Sokağa yeni bir spor alanı ve çocuk oyun grubu kazandırıldı. Doktor Hüseyin Orhan İlköğretim Okulunun dış cephe boyama çalışmalarına devam eden ekipler bir yandan da İzzettin Mahallesinde yer alan futbol sahasına çim ekimi çalışmalarını gerçekleştirdi.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Ekiplerimizle birlikte gece gündüz, yaz kış demeden kentimiz için çalışmaya hizmetlerimizi vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam ediyoruz. Turgutlu’muzun dört bir yanında çalışmalarını sürdüren mesai arkadaşlarımıza işlerinde kolaylıklar dilerim” şeklinde konuştu.