- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Dr. Naim Babüroğlu Turgutlu’da Atatürk’ü ve Cumhuriyeti Anlatacak
Turgutlu Belediyesi ev sahipliğinde Emekli Tuğgeneral Dr. Naim Babüroğlu “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu söyleşi ve imza günü gerçekleştirecek. Eski belediye binasında düzenlenecek etkinlik, 6 Kasım Pazar günü saat 19:00’da başlayacak.
Turgutlu Belediyesi tarafından düzenlenecek “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu söyleşide Emekli Tuğgeneral Dr. Naim Babüroğlu Turgutlulu okurlarıyla bir araya gelecek. Etkinlikte Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatı ve Cumhuriyet’e giden süreç başta olmak üzere pek çok konu konuşulacak. Dr. Naim Babüroğlu, söyleşinin ardından imza gününde kitaplarını imzalayacak. Eski belediye binasında 6 Kasım Pazar günü saat 19:00’da düzenlenecek “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu söyleşi ve imza gününe girişler ücretsiz olacak.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Emekli Tuğgeneral Dr. Naim Babüroğlu’nu Turgutlu’muzda misafir edeceğiz. Cumhuriyetimizin 99’uncu yılını kutladığımız bugünlerde ‘Atatürk ve Cumhuriyet’ konulu söyleşi ve imza günü etkinliğimizde konuğumuz, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yaşamına ve Cumhuriyetimizin adım adım inşa edilme sürecine dair bilgileri, anekdotları paylaşacak. Tüm hemşehrilerimi 6 Kasım Pazar günü düzenleyeceğimiz programa davet ediyorum” dedi.