- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’dan Selden Etkilenen İki Mahalleye Ziyaret
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Çampınar ve Musacalı Mahallelerinde yaşanan sel felaketi sonrasında çalışma başlattı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Çampınar ve Musacalı Mahallelerine ziyaret gerçekleştirdi.
Hafta sonu meydana gelen sağanak yağmur ve dolu sonrasında Çampınar Mahallesindeki Domuz ve Karataş derelerinin taşmasıyla mahalle sular altında kaldı. Ayrıca Musacalı Mahallesi de yoğun yağıştan en çok etkilenen yerlerden biri oldu. Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise Çampınar ile Musacalı Mahallelerinde çalışmalara başladı. Başkan Çetin Akın da sağanak yağış ve doludan etkilenen iki mahalleyi ziyaret etti ve çalışmaların son durumuyla ilgili bilgi aldı.
Çampınar ve Musacalı Mahallelerindeki çalışmalar hakkında açıklama yapan Başkan Çetin Akın, “İlçemizi etkisi altına alan sağanak ve dolu yağışı sonrası Musacalı ve Çampınar Mahallelerimizde yaşanan sel nedeniyle Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından çalışma başlatıldı. Mahallelerimizi ziyaret ederek hem vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik hem de ekiplerimizin çalışmaları ve son durum hakkında bilgi aldık. Vatandaşlarımızın daha büyük bir sorun yaşamaması için ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam edecek. Yağışlardan ve doludan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.