- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’dan Müjde
Turgutlu Belediyesi Mustafa Kemal Mahallesinde atıl durumunda olan bir alanın kamulaştırmasını gerçekleştirdi. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın söz konusu alanın tapusunu bizzat aldı. Belediye Hizmet Alanı olarak ayrılan alana yapılacak projeler ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.
Mustafa Kemal Mahallesi Niğbolu Sokak ile Kültür Sokak kesişiminde Turgutlu Belediyesine ait olan alanın yanında bulunan 2242 ada 1 parseldeki 2052 metrekarelik alanın kamulaştırılması Turgutlu Belediyesi tarafından gerçekleştirildi. Kamulaştırmanın ardından ise Başkan Çetin Akın, Tapu ve Kadastro Müdürü Fatih Tonbul’dan belediye hizmet alanı olarak ayrılan alanın tapusunu bizzat aldı. Şu ana kadar belediyeye ait hiçbir taşınmazı satmayan ve hiç kredi kullanmayan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın yaptığı kamulaştırmayla belediyeye yeni bir alan kazandırmış oldu.
Yapılan kamulaştırmanın ardından açıklama yapan Başkan Çetin Akın, “Mustafa Kemal Mahallemiz Niğbolu Sokak ile Kültür Sokak kesişiminde belediyemize ait alanın yanında bulunan 2242 ada 1 parseldeki 2052 metrekarelik alanın kamulaştırılmasını gerçekleştirdik ve Tapu ve Kadastro Müdürümüz Fatih Tonbul'dan belediye hizmet alanı olarak ayrılan yerin tapusunu aldık. Önümüzdeki günlerde bu alanda yapacağımız projelerin müjdesini vereceğiz. Turgutlumuza şimdiden hayırlı olsun” dedi.