- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor U-18 Genç Kızlar Namağlup Manisa Şampiyonu
Turgutlu Belediyespor U-18 Genç Kızlar Basketbol Takımı, Manisa Mahalli Ligi’ni namağlup lider olarak tamamlayarak Manisa Şampiyonu oldu. Takım, elde ettiği bu başarıyla Bölge Şampiyonasında Manisa’yı temsil etme hakkını kazandı.
Turgutlu Belediyespor U-18 Genç Kızlar Basketbol Takımı, Manisa Mahalli Ligi’ne namağlup lider olarak adını yazdırdı. Ligdeki tüm müsabakaları kazanarak rakiplerine geçit vermeyen U-18 Genç Kızlar Basketbol Takımı, elde ettiği bu başarıyla sezon başından beri hedeflediği şampiyonluğa da ulaşmış oldu. Turgutlu Belediyesporlu genç basketbolcular, Manisa Şampiyonu olarak Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından şubat ayı içerisinde düzenlenmesi planlanan Bölge Şampiyonası’nda Manisa’yı temsil eden takım olacak.
“İlk hedefimiz şampiyon olmaktı; bunu gerçekleştirdik”
Manisa Mahalli Ligi’nin namağlup şampiyonu U-18 Genç Kızlar Basketbol Takımı’nı tebrik eden Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “U-18 Genç Kızlar Basketbol Takımımız, yoğun bir maç programının ardından ligi yenilgisiz tamamlayarak bizlere çok büyük bir mutluluk ve gurur yaşattılar. İlk hedefimiz ligin şampiyonu olmaktı; bunu gerçekleştirdik. Manisa’yı temsil edecek tek basketbol takımı olarak Bölge Şampiyonası’nda da aynı başarıyı göstereceğimize inanıyorum. Turgutlu Belediyespor olarak Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde kentimizi temsil eden kadın basketbol takımımıza altyapıdan daha fazla destek vermeyi ve A Milli Takımımıza yeni oyuncular kazandırmayı hedefliyoruz. Bunun için de geleceğin yıldız sporcularını yetiştiriyoruz. Namağlup şampiyon olarak bu gururu yaşatan U-18 Genç Kızlar Basketbol Takımı oyuncularımızı ve altyapı koordinatörümüzü ve U-18 Genç Kızlar Basketbol Takımı Başantrenörü Ceyhan Önk’ü ve teknik ekibimizi tebrik ediyor, Bölge Şampiyonası mücadelesinde kendilerine şimdiden başarılar diliyorum” dedi.
Turgutlu Belediyespor U-18 Genç Kızlar Basketbol Takımı Başantrenörü ve altyapı koordinatörü Ceyhan Önk, “Manisa Mahalli Ligi’nin namağlup şampiyonu olduk. Bölge Şampiyonası için hazırlıklarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bölge Şampiyonası’nda da iyi mücadele ederek güzel sonuçlar almayı umuyoruz. Her zaman takımımızın yanında olan Turgutlu Belediye Başkanımız Çetin Akın, Belediyespor Başkanımız Fırat Honaz ve yönetim kuruluna desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.