- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Fenerbahçe Gelişim Karşısında
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, deplasman mücadelesinde Fenerbahçe Gelişim ile karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, 4 Şubat Cumartesi günü saat 13:00’da başlayacak.
Manisa’nın tek kadın basketbol takımı olarak Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’ndeki (TKBL) mücadelesine devam eden Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, bu haftaki maçında ligin iddialı takımlarından biri olan ve ikinci sırada yer alan Fenerbahçe Gelişim Takımının sahasına konuk olacak.
TKBL’de 22. haftasında ikinci kez karşı karşıya gelecek olan Turgutlu Belediyespor-Fenerbahçe Gelişim maçı, 4 Şubat Cumartesi günü saat 13:00’da Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu’nda oynanacak.
Filedeki rakip İzmir Büyükşehir Belediyesi olacak
Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımının, TVF Kadınlar 2. Ligi’nin 17. haftasındaki rakibi İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olacak. İzmir Celal Atik Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka 5 Şubat Pazar günü saat 18:30’da başlayacak. Kadın voleybol takımı rakibiyle oynadığı ilk maçı 3-1 kazanarak sahadan galip olarak ayrılmıştı.
Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Kadın basketbol takımımız yaklaşık iki hafta sürecek olan devre arasından önceki son maçında Fenerbahçe Gelişim ile mücadele edecek. İddialı bir takıma karşı oynayacağız. İstanbul’dan galibiyetle dönmeyi ve devre arasına kazanarak girmek istiyoruz. Kadın voleybol takımımız da pazar günü İzmir Büyükşehir Belediyesine karşı oynayacak. Oyuncularımız ve teknik ekiplerimize cumartesi ve pazar günkü karşılaşmasında başarılar diliyorum” dedi.