- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu’da Sınav Merkez Yerleri KPSS’ye Hazır
Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 22 Kasım Pazar günü Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim Sınavı öncesinde 16 sınav merkez yerinin dezenfekte çalışmalarını gerçekleştirdi.
Korona virüs salgını nedeniyle kamu kurum binalarında düzenli aralıklarla dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, KPSS Ortaöğretim Sınavı öncesinde ÖSYM tarafından belirlenen sınav merkez yerlerini dezenfekte etti.
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise Mustafa Kemal Mahallesi Bilen Sokakta yol açma ve parke taşı döşeme çalışmalarını gerçekleştirdi. İstiklal Mahallesi Ülkü Sokakta ise bordür taşı tamiratı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yürütülüyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları hakkında açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “KPSS Ortaöğretim Sınavına girecek öğrencilerimizin korona virüs endişesi yaşamadan sınavlarına girmeleri ve toplum sağlığının korunması adına Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ÖSYM tarafından belirlenen 16 sınav merkez yerinin dezenfekte çalışmalarını titizlikle gerçekleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ise Mustafa Kemal Mahallemiz ile İstiklal Mahallemizde yol açma, parke taşı döşeme ve bordür taşı tamiratı çalışmalarını sürdürüyorlar. Ekiplerimize işlerinde kolaylıklar diler, bu pazar günü ise sınava girecek tüm öğrencilerimizin sınavlarının başarılı geçmesini temenni ederim” dedi.