- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol TOFAŞ Deplasmanında
Geçtiğimiz yıl bölgesel ligdeki başarılı mücadelesiyle bu yıl 2. Lige yükselerek Turgutlu’yu temsil eden Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, 28 Kasım Cumartesi günü (yarın), saat 15:00’da Tofaş Spor ile mücadele edecek. Bursa’da oynanacak maç, TVF Voleybol TV Youtube kanalında canlı olarak yayınlanacak.
Oynadığı altı maçta 4 galibiyetle TVF 2. Liginde üçüncü sırada olan Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, sezonun yedinci maçında Bursa takımı Tofaş Spor ile karşı karşıya gelecek. 28 Kasım Cumartesi günü, saat 15:00’da Bursa Cengiz Göllü Spor Salonunda gerçekleşecek karşılaşma aynı zamanda TVF Voleybol TV Youtube kanalında canlı olarak yayınlanacak.
Cumartesi günü gerçekleşecek maç öncesi konuşan Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Yener Baştürk, “Yarın rakip takımın evinde oynayacağımız maçta beşinci galibiyetimizi alarak çıkışımızı sürdürmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutlu Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz ise, “Ligde 6 hafta sonunda 4 galibiyet ile 3. sırada bulunuyoruz. Takımımız iyi bir performans ortaya koyuyor. Yarın Bursa’da Tofaş Sporla mücadele edecek takımımıza başarılar diliyorum. Turgutlumuza galibiyetle dönmelerini temenni ediyoruz.” dedi.