- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın İncelemelerine Devam Ediyor
Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri merkez ve kırsal mahallelerdeki çalışmalarına devam ediyor. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın da Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve daire müdürleri ile birlikte Mustafa Kemal Mahallesindeki Kemal Sunal Parkında gerçekleştirilen yeşillendirme ve kauçuk yapım çalışmaları, Alankuyu Parkındaki ağaç budama çalışmaları ile Avşar Mahallesine kazandırılan futbol sahası ile iki adet parkın yapım çalışmalarını inceledi. Başkan Çetin Akın, Park ve Bahçeler Müdürü Önder Pala’dan çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı. İncelemeleri sırasında bölge esnafı ve vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Akın, çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Gerçekleştirdiği incelemeler hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Başkan Yardımcılarımız Ahmet Daşkan, Fırat Honaz ve daire müdürlerimizle birlikte Mustafa Kemal Mahallemizde yer alan Kemal Sunal parkımızın yeşillendirme ve kauçuk yapım çalışmaları, Alankuyu Parkımızda ağaç budama çalışmaları ile Avşar Mahallemize kazandırdığımız futbol sahası ve iki adet parkın yapım çalışmalarını yerinde inceledik. Daire müdürlerimizden çalışmaların son durumu ile bilgi aldık. Tüm mahallerimizdeki eksikleri tamamlamaya, Turgutlumuz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.