- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Sanayi Çarşısı Projesinde 1 Adet İş Yeri Satışa Çıkıyor
Turgutlu Belediyesinin hayata geçireceği Sanayi Çarşısı Projesinde 15 no.lu iş yeri satışa çıkıyor. İhale, 4 Temmuz Salı günü saat 14:00’de Turgutlu Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak.
Turgutlu Belediye tarihinin en büyük yatırımı olarak hayata geçirilecek olan ve anahtar teslimin temmuz ayının sonunda yapılması planlanan Sanayi Çarşısı Projesinde 1 adet iş yeri daha satışa çıkıyor. Vizyon projede, 15 no.lu bağımsız iş yerinin satışı kapalı teklif arttırma usulü ile yapılacak. Begüm Sokak cepheli 15 no.lu iş yerinin muhammen bedeli 11.600.000,00 TL olarak belirlendi. Projede ihale bedelinin tamamı ihale tarihinden itibaren en geç 10 gün içinde peşin ya da aynı süre içinde ihale bedelinin yüzde 50’si peşin kalanı 5 ay içinde 5 eşit taksitle ödenebilme seçeneği sunuldu. Sanayi Çarşısı Projesinde 15 no.lu bağımsız iş yerinin satış ihalesi, 4 Temmuz Salı günü saat 14:00’de Turgutlu Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek. Sanayi Çarşısı Projesinde satış ihalesi hakkında detaylı bilgiye https://www.turgutlu.bel.tr adresindeki duyurular bölümü ile Hukuk İşleri Müdürlüğünden ulaşılabilir.
İhale aynı zamanda Turgutlu Belediyesinin Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Turgutlu’muzun katma değerini yükseltecek olan Sanayi Çarşısı Projemizde toplamda 13 adet iş yerimizin satışını gerçekleştirdik. Temmuz ayının sonunda iş yerlerimizin anahtar teslimlerini de yapmayı planlıyoruz. 4 Temmuz Salı günü bir adet iş yerimizi daha satışa çıkaracağız. Sanayi Çarşısı ihalemiz her zaman olduğu gibi belediyemizin Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak” dedi.