- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Ovasında Yaşanan Hırsızlık Sorununa Ortak Çözüm
Turgutlu Belediyesi, Turgutlu Çiftçi Koruma Başkanlığı, Turgutlu Ticaret Odası, Turgutlu Ticaret Borsası, Turgutlu Ziraat Odası ve Esnaf Kefalet Odasıyla birlikte ovaların güvenliğinin sağlanmasına yönelik proje hayata geçirdi. Projenin ilk etabının tamamlanması dolayısıyla Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Çiftçi Koruma Başkanlığını ziyaret etti.
Turgutlulu çiftçilerin ovalarında yaşanan hırsızlık sorunu ile ilgili Turgutlu Belediyesi, Turgutlu Çiftçi Koruma Başkanlığı, Turgutlu Ticaret Odası, Turgutlu Ticaret Borsası, Turgutlu Ziraat Odası ve Esnaf Kefalet Odası ortaklaşa bir projeye imza attı. Söz konusu proje kapsamında Turgutlu Ovası 32 adet güvenlik kamerasıyla 7 gün 24 saat olası bir hırsızlık sorununa karşı kontrol edilecek. Çalışmalar doğrultusunda Turgutlu Ovasına 12 kamera kurularak projenin ilk etabı tamamladı.
Turgutlu Çiftçi Koruma Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyaret sırasında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Çiftçilerimizin ovasında hırsızlıkla ilgili yıllardır çok ciddi şikayetler alıyorduk. Çiftçilerimizin yaşadıkları bu sorunlara çözüm bulmak ve alın teri ile ürettikleri ürünleri korumak için Turgutlu Çiftçi Koruma Başkanlığı, Turgutlu Ticaret Odası, Turgutlu Ticaret Borsası, Turgutlu Ziraat Odası ve Esnaf Kefalet Odasıyla birlikte proje gerçekleştirerek Turgutlu Ovasını güvenlik kameralarıyla gözetim altına alıyoruz. Turgutlumuzun menfaatleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm sivil toplum örgütlerimizle birlikte çalışmalarımıza devam edecek, Turgutlumuza hizmet noktasında elimizden gelen bütün emeği ortaya koyacağız” dedi.