- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımından 3-2’lik Galibiyet
Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı kendi evinde oynadığı maçta rakibi Cavidil Spor’u 3-2 yenerek galibiyet serisine bir yenisini daha ekledi.
Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, 2. Ligin 21. Haftasında Denizli temsilcisi Cavidil Spor’u evinde ağırladı. Kıran kırana geçen ve beş sette tamamlanan maçta Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı rakibini 25-11, 25-21, 25-18, 25-18 ve 15-13’lük skolarla 3-2 yenmeyi başararak on üçüncü galibiyetini elde etti. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz da maçı tribünden takip etti.
Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 22. Haftadaki maçını ise Gebze Gençlik Hizmetleri ile oynayacak. Deplasmanda gerçekleşecek karşılaşma 7 Mart Pazar Günü, saat 14:00’da başlayacak.
Erkek voleybol takımının son galibiyeti hakkında açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutlu Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz, “Erkek Voleybol Takımımız kendi evinde rakibi Cavidil Spor’u 3-2 yenerek bir kez daha galibiyet sevincini yaşattılar. Bu yılki başarılı performansıyla Turgutlumuzu dördüncü sırada temsil eden Erkek Voleybol Takımımızı tebrik ediyor, önümüzdeki haftaki karşılaşması için de şimdiden başarılar diliyorum” dedi.