- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Zabıtasından Seyyar Denetimi
Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Turgutlu Kaymakamlığı, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleriyle birlikte ilçe genelindeki denetim ve kontrollerini sürdürüyor. Seyyar satıcılara yönelik yapılan denetimlerde olumsuzluklar tespit edilerek gerekli işlemler uygulandı.
Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Turgutlu Kaymakamlığı, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı arasında kurulan komisyon kapsamında ekipler tarafından ilçe genelinde denetimler gerçekleştirildi. Kayıt dışı çalışmanın önüne geçmek, esnaf ve tüketicilerin haklarını korumak amacıyla yapılan denetimlerde kurallara uymayan seyyarlara gerekli uyarılar yapıldı ve işlemler uygulandı.
Turgutlu genelinde yapılan denetimler hakkında açıklamada bulunan Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, “Turgutlu Kaymakamlığı, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ile işbirliği içerisinde kanun dışı tezgah açan seyyara yönelik denetimlerimizi gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın ve esnafımızın mağdur olmaması adına denetim ve kontrollerimizi sürdürecek, kanunlara uygun olarak gerekli tüm işlemlerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.