- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’dan Cumartesi Ziyaretleri
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, cumartesi gününde bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Güne Dosteli Merkezini ziyaretiyle başlayan Başkan Çetin Akın kullanmadığı kıyafetleri Dosteli’ne bağışladı. Ardından Cumartesi Pazarını ziyaret ederek esnafın ve vatandaşların Berat Kandilini tebrik etti.
Başkan Çetin Akın ilk olarak Dosteli Merkezini ziyaret etti. Merkezdeki çalışanlarla bir araya gelen Başkan Akın, ihtiyaç sahibi ailelerin kullanmaları amacıyla hayırseverler tarafından Dosteli’ne bağışlanan kıyafetleri inceledi. Başkan Çetin Akın ayrıca kendi kullanmadığı kıyafetleri de Dosteli’ne bağışladı.
Dosteli’ndeki ziyaretinin ardından Cumartesi Pazarına giden Başkan Akın, burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Akın hem Berat Kandillerini tebrik etti hem de esnafa hayırlı işler dileklerinde bulundu.
Gerçekleştirdiği ziyaretler hakkında açıklama yapan Başkan Akın, ”Hafta sonunda da ziyaretlerimize devam ederek hemşehrilerimizle, esnafımızla bir araya gelerek sohbet ettim. Cumartesi Pazarımızda tezgah açan esnafımızın ve alışverişe gelen vatandaşlarımızın Mübarek Berat Kandillerini tebrik ettim, güzel bir hafta sonu geçirmelerini temennilerimi paylaştım. Dosteli Merkezimizi de ayrıca ziyaret ederek kullanmadığım kıyafetleri ihtiyaç sahibi ailelerimize yararlanması için merkezimize bağışladım. Tüm hemşehrilerimizi de kullanmadıkları kıyafetleri Dosteli Merkezlerimize bağışlamaya, böylece ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olmaya davet ediyorum” dedi.