- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
“Turgutlu’muzun Tüm Noktalarında Gece- Gündüz Çalışıyoruz”
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerde arazi yollarını düzenleme çalışmalarını gerçekleştirdi. Bununla birlikte merkez ve kırsal mahallelerde tamirat çalışmaları gün boyu devam etti.
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler İzzettin, Yayla, Dağyeniköy ve Osmancık Mahallelerinde eş zamanlı çalışmalarını yürüttü. Çalışmalar kapsamında üreticiler başta olmak üzere mahalle sakinlerinin sıklıkla kullandıkları arazi yollarını düzeltme çalışmaları ekipler tarafından tamamlandı.
İstiklal Mahallesi Şehit Samet Yılmaz Sokak ile Kuşlar Mahallesinde su ve kanalizasyon, doğal gaz ve internet çalışmaları sırasında kazılan bölgelerde parke tamiratları yine ekiplerce gerçekleştirildi.
Turgutlu’da yaşayan tüm vatandaşların en iyi şekilde hizmet alması için çalışıldığını ifade eden Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Merkez ve kırsal mahallelerimizde eksikliklerin tamamlanması, Turgutlu’muzun tüm noktalarında vatandaşlarımızın en iyi şekilde hizmet alması için gece – gündüz demeden çalışmalarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin destekleri ile de hep dediğimiz gibi ‘daha güzel bir Turgutlu için’ çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.