- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediye Kadın Basketbol Final Grubu İçin Sahada
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı ikinci kez karşı karşıya geleceği Burhaniye Belediyespor’un evine konuk olacak. Turgutlu Belediyespor maçı kazanması durumunda grubu lider olarak bitirmeyi garantileyerek final grubuna adını yazdıracak.
Burhaniye Spor Salonunda oynanacak karşılaşma 8 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak.
Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi C Grubunun namağlup lideri Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı deplasmandaki dördüncü maçına çıkacak.Burhaniye Belediyespor ile oynadığı ilk maçı 68-62 kazanan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımının hedefi ise rakibini ikinci kez yenerek grup liderliğini sürdürmek olacak. Burhaniye Spor Salonunda gerçekleşecek maçın başlangıç düdüğü 8 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00’da çalacak.
Takım olarak hedeflerinin hem yedinci galibiyeti elde etmek hem de namağlup grup liderliğini sürdürmek olduğunu belirten Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Serdar Babacan, “Kendi evimizde oynadığımız maçın ardından bu cumartesi günü oynayacağımız maçta rakibimizin evine konuk olacağız. Burhaniye Belediyespor ile ilk karşılaşmamızda hakemlerin almış oldukları tüm hatalı kararlara rağmen oyuncularımızın ortaya koydukları güzel oyun sonucunda sahadan galip olarak ayrıldık. İkinci maçımızda da rakibimizi tekrar yenerek hem yedinci galibiyetimizi elde etmeyi hem de grup liderliğimizi garantileyerek adımızı final grubuna yazdırmayı istiyoruz. Takımımıza her zaman olduğu gibi bu maçta da güvenimiz tam” ifadelerini kullandı.