- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın: “Kendi imkanlarımızla Turgutlu’muzun sorunlarına derman oluyoruz”
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu’nun farklı noktalarında gerçekleştirilen park yapımı, parke taşı döşeme, düzenleme çalışmalarını incelemelerde bulundu. Başkan Çetin Akın, “Turgutlu Belediyesi olarak kendi imkanlarımızla kentimize yeni parklar kazandırıyor, yol yenileme ve parke döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kaynaklarımızı doğru kullanarak, her bir kuruşu Turgutlu’muz için harcayarak vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunlara derman oluyor, yıllardır çözüm bekleyen sorunları çözüme kavuşturuyoruz” dedi.
Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Albayrak Mahallesi Ender Sokakta Celal Bayar Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu mevkisi yakınları ile Ergenekon Mahallesi İsmail Kırdar ve Şekip Sevinç Sokak kesişiminde park yapım çalışmalarına devam ediliyor. Bir yandan da Atatepe Tesislerinde yürüyüş yolları ile Avşar Mahallesinde yer alan parkın düzenleme ve Barış Manço Parkında kauçuk döşeme çalışmaları ekiplerce gerçekleştiriliyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise Kurtuluş Mahallesi Özgün Sokakta yol yenileme, Ergenekon Mahallesi Dr. Niyazi Dinçsoy Sokakta parke taşı döşeme çalışmalarını yürütüyor. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser ile birlikte ekiplerin eş zamanlı olarak sürdürdüğü çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Çetin Akın, Park ve Bahçeler Müdürü Önder Pala’dan çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı.
Turgutlu Belediyesinin kendi imkanlarıyla söz konusu çalışmaların yapıldığının altını çizen Başkan Akın, “Turgutlu Belediyesi olarak kendi imkanlarımızla kentimize yeni parklar kazandırıyor, yol yenileme ve parke döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kaynaklarımızı doğru kullanarak, her bir kuruşu Turgutlu’muz için harcayarak vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunlara derman oluyor, yıllardır çözüm bekleyen sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Turgutlu hepimizin; daha güzel, daha yeşil bir Turgutlu için çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.