- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcıları Sahaya İndi
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan ve Evren Erbaş Ser ile birlikte kent genelinde ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışmaları incelemelerde bulundu. Başkan Çetin Akın, “Turgutlu’muzun dört bir yanında kendi imkanlarımızla sürdürdüğümüz çalışmaları yakından takip ediyor, hemşehrilerimizle bir araya gelerek çalışmalarımız hakkında değerlendirmelerde bulunuyoruz. Turgutlu’muz için gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaların sonucunda vatandaşlarımızın memnuniyetlerini görmek bizleri çok mutlu ediyor. Mutlu, huzurlu ve daha güzel bir Turgutlu’yu hep birlikte yaratıyoruz” dedi.
Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen, ekiplerin merkez ve kırsal mahallelerde sürdürdüğü çalışmaları yakından takip eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın tüm gününü sahada geçirdi. Güne ilk olarak Erbiller Sanayi Sitesinde başlayan Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan ve Evren Erbaş Ser, Erbiller Sanayi Sitesinde yakında tamamlanacak olan yol yenileme çalışmalarını inceledi ve sanayi esnafıyla bir araya geldi. Başkan Çetin Akın, Erbiller Sanayi Sitesindeki incelemelerinin ardından Soğuk Hava Deposunun yerine yapılacak olan Sanayi Çarşısı proje alanına giderek çalışmaların son durumunu Başkan Yardımcıları ile birlikte değerlendirdi.
Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcıları ayrıca Yeni Mahalle Şebboy Sokak, Turgutlar ve Kurtuluş Mahalleleri kesişimindeki Turgutlar Yolu ve Kurtuluş Mahallesi Özgün Sokakta yapımı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından devam eden yol yenileme, Mustafa Kemal Mahallesi Niğbolu Sokaktaki yol açma ve bordür taşı döşeme ile Samiye Nuri Sevil Ortaokulu’nda gerçekleştirilen istinat duvarı yapımı ve parke taşı tamiratı çalışmalarını yakından takip etti.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Turgutlu’muzun dört bir yanında kendi imkanlarımızla sürdürdüğümüz çalışmaları yakından takip ediyor, hemşehrilerimizle bir araya gelerek çalışmalarımız hakkında değerlendirmelerde bulunuyoruz. Turgutlu’muz için gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaların sonucunda vatandaşlarımızın memnuniyetlerini görmek bizleri çok mutlu ediyor. Hayata geçirdiğimiz tüm çalışmalarla vatandaşlarımızın çok uzun yıllardır yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmaya tüm gücümüzle devam edeceğiz. Mutlu, huzurlu ve daha güzel bir Turgutlu’yu hep birlikte yaratıyoruz” dedi.