- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Akın Turgutlusporu Antalya’da Yalnız Bırakmayacak
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutluspora destek için Antalya’ya gitti. Başkan Çetin Akın, Antalya’ya gitmeden önce yaptığı açıklamada “Turgutlusporumuzla birlikte kupayla geri döneceğimize inanarak yanlarına gidiyorum” dedi.
Turgutluspor 2. Lige yükselmek için bu akşam saat 22:00’da Esenler Erokspor ile Play Off maçında mücadele edecek. Antalya Calista Sports Center Stadyumunda gerçekleşecek olan karşılama öncesinde Başkan Akın Turgutluspora destek olmak için Antalya’ya gitti. Sabahın erken saatlerinde Turgutlu’dan Antalya’ya hareket eden Başkan Akın, yola çıkmadan önce Turgutlu Belediye Hizmet Binasının önünde Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser ve daire müdürleri ile birlikte Turgutluspora destek açıklamasında bulundu.
Turgutluspora inanarak Antalya’ya gittiğini söyleyen Başkan Akın, Turgutlusporun 2. Lige çıkarak başarılarını taçlandırmaya devam edeceklerini de ifade etti.
Başkan Akın açıklamasında şu şekilde konuştu:
“Biz seçim boyunca zafer inananlarındır dedik ve seçimlerde çok ciddi bir başarı yakalayarak Turgutlu Belediye Başkanlığı seçimlerini kazandık. Şimdi aynı şeyi Turgutlusporumuz için söylüyoruz. Turgutlusporumuz Antalya’da bugün saat 22:00’da Play Off maçlarının ilkini oynayacak ve maçımız A Sporda canlı olarak yayınlanacak. Bende Turgutlusporun yanına inanarak gidiyorum. İnşallah kupayı alıp Turgutlusporumuzu 2. Lige çıkarıp bu başarımızı taçlandıracağız. Hepiniz Allah’a emanet olun. Tüm Turgutlulu hemşehrilerimizi de maçımızı izlemeye davet ediyorum”