- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlusporun Şampiyonluğu Büyük Coşkuyla Kutlandı
Şampiyonluk Kupası Yuvasına Geldi
Play-Off maçlarında rakiplerini yenerek şampiyonluk ipini göğüsleyen Turgutlusporun şampiyonluğu büyük coşkuyla kutlandı.
Antalya’da Esenler Erok Spor ve Karşıyaka ile gerçekleşen Play – Off maçlarında 2. Lige yükselmek ve şampiyonluk kupasını Turgutlu’ya getirmek için mücadele eden Turgutluspora coşkulu bir karşılama töreni düzenlendi. Akşam saatlerinde şampiyonluk kupasıyla birlikte Turgutlu’ya gelen Turgutluspor ekibini taraftarlar ve Turgutlulu vatandaşlar karşıladı.
Kutlamalar kapsamında Atatürk Bulvarında bir araya gelen Turgutluspor taraftarları şehir turu atmak için konvoyla Atatürk Bulvarına gelen Turgutluspor futbolcuları ve teknik ekibini alkış, ıslık ve tezahüratlarla karşılayarak şampiyonluk sevincini doyasıya kutladı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları ve daire müdürlerinin de katıldıkları şampiyonluk kutlamasında büyük bir sevgi seli ve sevinç yaşandı.
Turgutlusporun şampiyonluk kutlaması ile ilgili konuşan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Biz o Kupa Turgutlu'ya gelecek dedik. Söz verdiğimiz gibi şampiyonluk kupasını Turgutlu'muza getirdik. Bu kupada emek var, alın teri var, sevgi var, samimiyet var, helal var! Bu muhteşem karşılama için Turgutlulu hemşehrilerimize ve büyük Turgutluspor taraftarına, şampiyonlukta emeği geçen herkese tek tek ayrı ayrı can-ı gönülden teşekkür ederim. Birlikte çalıştık birlikte başardık. Bu şampiyonluk hepimizin. Şampiyonluk Turgutlu'muza armağan olsun” dedi.