- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın: “19 Mayıs, ulusumuzun yeniden doğuş günüdür”
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı yayınladığı mesaj ile kutladı. Başkan Çetin Akın, "Türkiye Cumhuriyetimizi omuzlarında yükseltecek olan geleceğimizin teminatı olan gençlerimize her zaman güvendik ve güvenmeye de devam edeceğiz" dedi.
Başkan Çetin Akın mesajında şu ifadeleri kullandı:
"19 Mayıs, ulusumuzun yeniden doğuş günüdür. Kararlılıkla başlayan ve esaret altında pek çok topluma da umut veren bir zaferle sonuçlanan bu günü hep birlikte kutlamanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Atatürk, 19 Mayıs’ı gençlere armağan ederek tüm ümidinin gençlikte olduğunu, gençlere verdiği değeri göstermiştir. Bağımsızlığını büyük bir mücadele ile kazanan bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine taşıyacak olanlar da geleceğimiz olan gençlerimizdir.
Bugün bizlere düşen görev ise gençlerimize, çağın gerekliliklerine uygun, akılcı, yenilikçi, özgür, çağdaş ve demokratik bir Türkiye Cumhuriyeti Devleti emanet etmek olacaktır. Türkiye Cumhuriyetimizi omuzlarında yükseltecek olan geleceğimizin teminatı olan gençlerimize her zaman güvendik ve güvenmeye de devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşünceler ile gençlere armağan edilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 105. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin Kurucusu, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun."