- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcılarından Beş Farklı Ziyaret
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın gün içerisinde pek çok noktada ziyaretlerini gerçekleştirdi. Başkan Çetin Akın’a ziyaretleri sırasında Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan eşlik etti.
Başkan Çetin Akın, günün ilk ziyaretini Turgutlu Fırıncılar Odasına gerçekleştirdi. Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Tenekeciler Odası Başkanı Faruk Ulaş, Marangozlar Odası Başkanı Ali Laleseven, Manavlar Odası Başkanı Necati Gürkıvrak ile birlikte faaliyetlerine yeni hizmet binasında devam eden Fırıncılar Odası Başkanı Şahin Ek ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan ile birlikte İbrahimci Parkı ile Sevinç Parkını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Çetin Akın, normalleşme süreci kapsamında uzun bir aradan sonra yeniden faaliyetlerine başlayan çay bahçelerini de gezerek işletmeci ve çalışanlara bol ve bereketli kazançlar dileklerinde bulundu.
Turgutlu Anlık Olaylar ekibinin yeni iş yerine giderek hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Çetin Akın, son olarak Türkiye’de korona virüs salgının ilk görüldüğü günlerde vatandaşların bu salgından psikolojik olarak etkilenmemeleri adına ortak bir çalışma gerçekleştirdiği Uzm. Klinik Psikolog Gizem Söyük’ü de ofisinde ziyaret etti.
Başkan Çetin Akın, “Başkan Yardımcılarımız Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde oda başkanlarımızla, hemşehrilerimizle, uzun bir aradan sonra yeniden kepenklerini açarak çalışmalarına başlayan işletmecilerimiz, çalışanlarımızla bir araya geldik. Turgutlumuz’da kıymetli işlere imza atan Turgutlu Anlık Olaylar ailesini ve korona virüs salgını sebebiyle daha önce ortak bir çalışma hayata geçirdiğimiz Uzman Klinik Psikolog Gizem Söyük’ü ziyaret ettik. Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ederim” dedi.