- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’a Teşekkür Plaketi
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Fatih Sanayi Sitesinde esnafla düzenlenen kahvaltıda buluştu. Başkan Akın’a pandemi sürecinde gösterdiği yoğun ilgi dolayısıyla teşekkür plaketi verildi.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, meclis üyesi ve sanayi sitesi kooperatifi başkanı Hasan Yaman, daire müdürleri, oda ve dernek başkanları ile birlikte Fatih Sanayi Sitesi esnafı tarafından düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Turgutlu Kahveciler Odası Başkanı Cenk Vatansever’in hazırladığı plaket Tenekeciler Odası Başkanı Faruk Ulaş tarafından Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a pandemi sürecinde esnafa gösterdiği yoğun ilgi dolayısıyla teşekkür plaketi takdim edildi. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın salgının başlamasıyla birlikte esnaf oda başkanları ile toplantı yaparak yol haritası çıkarmış, bu çerçevede pandemi sürecinde iş yeri kapanan esnafa gıda yardımı ve normalleşme sürecinde de maske desteğinde bulunmuştu.
Sözlerine plaket için teşekkür ederek başlayan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Pandemi ülkemizde ilk görüldüğü tarihte oda başkanlarımızla birlikte bir toplantı düzenledik ve bu toplantıda aldığımız kararları hayata geçirerek her zaman esnafımızın yanında olduk. Aldığım en anlamlı plaketlerden bir tanesi oldu. Cenk Başkanımıza ve bizi burada misafir eden esnafımıza çok teşekkür ediyorum. Bu süreci her zaman olduğu gibi birlik ve beraberliğimizle atlatacağız.”dedi.