- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’dan 15 Temmuz Mesajı
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Mesajında cumhuriyet ve demokrasimize karşı yapılan tüm darbe ve girişimlere karşı olduklarını belirten Başkan Çetin Akın, bundan sonra Türkiye’nin darbelerle anılmaması gerektiğini de söyledi.
Başkan Akın mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bundan tam dört sene önce 15 Temmuz 2016 gecesi ülkemize, milletimize, cumhuriyet ve demokrasimize karşı FETÖ tarafından hain bir darbe girişimi düzenlendi. Milli mücadele döneminde aziz şehitlerimizin kahramanca mücadeleleri ile ilmek ilmek kurulan Cumhuriyet ve demokrasimize karşı yapılan bu darbe girişimi yüce milletimizin cesareti sayesinde sonuçsuz kaldı. Bu hain darbe girişimiyle ülkemizin geleceği için cumhuriyet ve demokrasi değerlerimizin korunması ve de koşulsuz şartsız yaşatılmasının öneminin bir kez daha farkına vardık. Ülkemizin demokrasisine, bağımsızlığımıza, Cumhuriyet ve diğer temel ilkelerimize karşı yapılacak her türlü darbe ve bu tarz girişimlerin her zaman karşısında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Türkiye’mizin bundan sonraki süreçlerde darbelerle değil, bilim, sanat, kültür, ekonomi, sosyal ve toplumsal konulardaki gelişmelerle, çalışmalar ve başarılarıyla anılmasını, konuşulmasını diliyorum. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününün dördüncü yıl dönümünde korkusuzca mücadele ederek şehit olan vatandaşlarımızı saygıyla anıyor, gazilerimize ise şükranlarımı sunuyorum.”