- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Gelirsen ve Game Master Kapılarını Eğitime Açıyor
Turgutlu’da faaliyet gösteren internet cafeler Gelirsen ve Game Master, Turgutlu Belediyesi’nin başlattığı “Gelecek Seninle Aydınlansın” projesine destek olmak amacıyla ihtiyaç sahibi öğrencilerin ders saatlerinde bilgisayarlardan ücretsiz olarak faydalanmasını sağlayacak.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ı ziyaret ederek Turgutlu Belediyesi tarafından başlatılan “Gelecek Seninle Aydınlansın” projesine destek olmak istediklerini belirten Gelirsen Cafe Sahibi Ali Çelik ile Game Master Cafe Sahibi Bayram Ok internet cafelerinin kapılarını ücretsiz olarak eğitime açacak.
Evlerinde internet ve bilgisayar sorunu yaşayan ihtiyaç sahibi öğrenciler Altay Mahallesi Akgün Sokak Numara 6’da bulunan Gelirsen Cafe ve Şehitler Mahallesi Yedieylül Yolu Numara 144’de bulunan Game Master Cafe’ye giderek Eba tv’den derslerini ücretsiz olarak takip edebilecekler. Pandemi kuralları nedeniyle 70 bilgisayarı bulunan Gelirsen Cafede 35 öğrenci, 40 bilgisayarı bulunan Game Master da ise 20 öğrenci eğitim alabilecek.
Ali Çelik ve Bayram Ok’a örnek davranışları için teşekkür eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Turgutlu’da uzun yıllardır internet cafe sektöründe hizmet veren Ali Çelik ve Bayram Ok “Gelecek Seninle Aydınlansın” projemize önemli bir destek sundu. İhtiyaç sahibi öğrencilerimiz ders saatlerinde Gelirsen ve Game Master cafelerine giderek ücretsiz olarak derslerini takip edecek. Bu davranışın Turgutlu’daki tüm internet cafelere örnek olmasını ve tüm internet cafelerin kapılarını ders saatlerinde ücretsiz olarak eğitime açmalarını temenni ediyorum. Ayrıca evlerinde sınırsız internet kullanan vatandaşlarımızda wi-fi şifrelerini kaldırırsa evlerinde internet bulunmayan vatandaşlara yardımcı olabilirler. Bu iyilik kampanyasının Turgutlu’da tüm çocuklarımızın sorunsuz olarak eğitimlerini alana kadar sürmesi en büyük dileğimizdir.”dedi.