- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
İki Mahallede Daha İnternet Altyapı Çalışmaları Tamamlandı
Turgutlu Belediyesinin internete erişim sorunu yaşayan kırsal mahallelere yönelik başlattığı altyapı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar doğrultusunda Gökgedik ve Aşağıbozkır Mahallelerinde direk dikimi çalışmaları gerçekleştirildi.
Pandemi sürecinde eğitimlerine evlerinde devam eden öğrencilerin internete erişim sorunu yaşamaması adına kırsal mahallelerde başlayan altyapı çalışmaları Turgutlu Belediyesi ve Waaynet işbirliği ile sürdürülüyor. Hazırlanan program dahilinde altyapı çalışmalarını gerçekleştiren Turgutlu Belediyesi, Gökgedik ve Aşağıbozkır Mahallelerinde direk dikimi çalışmalarını tamamladı.
Yapılan çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Kırsal mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın internete en hızlı şekilde bağlanmaları amacıyla gerçekleştirdiğimiz altyapı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımız doğrultusunda ekiplerimiz Gökgedik ve Aşağıbozkır Mahallelerimizde gerekli çalışmaları titizlikle gerçekleştiriyorlar. İnternet altyapı çalışmalarıyla ilgili çalışmalarımızı tamamlayarak öğrencilerimiz başta olmak üzere vatandaşlarımızın sorunsuz şekilde internete erişimlerini sağlayacağız” dedi.