- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
İşaret Dili Kursu İçin Kayıtlar Devam Ediyor
Turgutlu Belediyesi ve Turgutlu Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile işaret dili kursu başladı. Atatürk Kültür Sanat ve Gençlik Merkezinde (AKM) gerçekleştirilen işaret dili kursu için kayıtlar ise devam ediyor.
Turgutlu Belediyesi ve Turgutlu Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile işaret dili eğitimi verilmeye başlandı. Pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri gerçekleşen işaret dili kursu iki grup halinde yapılıyor. Sabah grubunun kurs saatleri 10:00 – 13:00 iken öğle grubu ise 13:30 – 15:45 saatleri arasında eğitim alıyor. Atatürk Kültür Sanat ve Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen işaret dili kursu için kayıtlar 11 Haziran Cuma gününe kadar AKM veya Turgutlu Halk Eğitim Merkezinden alınacak.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Halk Eğitim Merkezimiz ile vatandaşlarımızın kişisel ve mesleki olarak geliştirmelerine katkı sunabilmek adına yürüttüğümüz ortak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Atatürk Kültür Sanat ve Gençlik Merkezimizde açtığımız işaret dili kursuna katılım sağlayacak kursiyerlerimizin işitme yönünden dezavantajlı olan vatandaşlarımızla sağlıklı ve rahat iletişim kurmalarını amaçlıyoruz. Hemşehrilerimizi işaret dili kursumuza kayıt olmaya davet ediyorum” dedi.