- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Müsavat Dervişoğlu’ndan Başkan Akın’a Ziyaret
Millet İttifakı ortağı İYİ Parti’nin Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ı ziyaret etti.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın makamında gerçekleşen ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekilleri Bekir Başevirgen, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Önder Ertaş, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan ile İYİ Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.
İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu ile Turgutlu’da eğitim, kültür, sosyal, sanat, altyapı ve üstyapı gibi alanlarda gerçekleştirilen projeler hakkında görüşen Başkan Çetin Akın, bundan sonraki süreçte Turgutlu için yapılacak çalışmalar ile ilgili Grup Başkanvekili Dervişoğlu’na bilgi verdi. Ziyaretin sonunda ise Başkan Çetin Akın Milletvekili Dervişoğlu’na isminin yazılı olduğu Turgutluspor forması hediye etti.
İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu’nun gerçekleştirdiği ziyaret hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Millet İttifakı ortağımız İYİ Parti’nin Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu’nu, Milletvekillerimiz Bekir Başevirgen, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, İYİ Parti Manisa İl Başkanımız Hasan Eryılmaz, İYİ Parti İlçe Başkanımız Önder Ertaş, Başkan Yardımcılarımız Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan ile birlikte ağırladık. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren gerçekleştirdiğimiz ve bundan sonraki süreçte hayata geçireceğimiz çalışmalar hakkında İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu ile görüşmeler gerçekleştirdik. Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu’na ziyaretleri için teşekkür ederim” dedi.
İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, “Öncelikle forma için teşekkür ederim. Ben kendimi bir Turgutlulu olarak görüyorum zaten. Başkanımız Çetin Akın’ın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bundan sonraki çalışmaları için de Başkanımız Çetin Akın ve ekibine kolaylıklar diliyorum” dedi.