- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
“Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara” Kampanyasıyla İhtiyaç Sahipleri Bereketi Yaşayacak
Yıl boyunca on binlerce ihtiyaç sahibi aileye ulaşan Turgutlu Belediyesi, Kurban Bayramı’nda da ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmayacak. Turgutlu Belediyesi “Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara” projesiyle geliri olmayan veya dar gelirli ailelere Aşevi ve Hayır Merkezi aracılığı ile bağışlanan kurbanlıkları ulaştıracak.
Turgutlu Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelere yönelik kurban bağış projesini başlatarak ihtiyaç sahibi ailelerin sofrasında bereketi ve bayram sevincini yaşatacak. “Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara” sloganıyla başlatılan kurban bağış kampanyasında duyarlı ve hayırsever vatandaşların bağışladıkları kurbanlıklar, ihtiyaç sahibi ailelere Turgutlu Belediyesi Aşevi ve Hayır Merkezi aracılığı ile bir kez daha ulaştırılacak.
Kurban bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar bağışlarını Aşevi ve Hayır Merkezine canlı, kilo ve nakdi olarak yapabilirler. Bu yılki kurban bağış bedeli ise 6500 TL olarak belirlendi.
Bağışlar, Aşevi ve Hayır Merkezinin TR92 0001 2009 5660 0007 0000 88 numaralı hesabından yapılabilecek. Kurban bağışı hakkında 0236 312 22 28 veya 0236 313 10 78 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alınabilir.
“Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara” projesi hakkında açıklamalarda bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi ailelerimizin sofrasını bereketlendirmek adına “Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara” kampanyasını başlattık. Bu bayramda da paylaşmanın, dayanışmanın, yardımlaşmanın manevi hissini en güzel şekilde hissedeceğiz. Turgutlu Belediyesi olarak kentimizde yaşayan ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Kurban bağışında bulunmak isteyen vatandaşlarımızı tercihlerine göre canlı, kilo ve nakdi olarak Aşevi ve Hayır Merkezimize bağış yapmaya, ihtiyaç sahibi ailelerimizin yüzünü güldürmeye davet ediyorum. Bağış yapacak olan hayırseverlerimize teşekkürlerimi sunuyor, tüm hemşehrilerime şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.