- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz Öğrencileri Tabletlerle Buluşturdu
Turgutlu Belediyesinin başlattığı “Gelecek Seninle Aydınlansın” projesinde bağışlanan tabletler ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmaya devam ediyor. Bu kapsamda Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz tabletleri öğrencilerle buluşturdu.
Pandemi sebebiyle eğitimlerine evlerinde devam eden ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik hayata geçirilen “Gelecek Seninle Aydınlansın” projesinde Turgutlulular tarafından bağışlanan tabletler ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılıyor. Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen tablet dağıtımına Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz’da katıldı.
Başvuru ve tahkikat süreçlerinin ardından başlanan tablet dağıtımına eşlik eden Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, belirlenen adreslere giderek tabletleri öğrencilerle buluşturdu. Karşılarında Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri ve de tabletleri gören öğrencilerin mutlulukları ise yüzlerinden okundu.
“Gelecek Seninle Aydınlansın” projesinin süreci ve tablet dağıtımları hakkında konuşan Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “İhtiyaç sahibi öğrencilerimizin eğitimlerine aralıksız devam etmeleri amacıyla başlattığımız ‘Gelecek Seninle Aydınlansın’ projemizde tablet dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Başvuru ve tahkikat süreçlerinin ardından başladığımız dağıtımlara ekiplerimizle birlikte katılarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize tabletlerini ulaştırdık. Tabletlerine kavuşan öğrencilerimiz ve tüm öğrencilerimize eğitim yaşamlarında başarılar dilerim. Bununla birlikte ‘Gelecek Seninle Aydınlansın’ projemizde tablet, bilgisayar, televizyon bağışlarımız ise devam ediyor. Çocuklarımızın eğitimlerine tablet, bilgisayar, televizyon bağışlarıyla destek vermek isteyen tüm hayırseverlerimizin bağışlarını da bekliyoruz” dedi.