- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Alaşehir Belediye Tiyatrosunu Konuk Edecek
Turgutlu Belediyesi ev sahipliğinde Alaşehir Belediye Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Gemilerde Talim Var” isimli oyun, Turgutlu Turnesi kapsamında tiyatro severlerle bir araya gelecek. Oyun, 7 Mayıs Cumartesi günü saat 20:00’da Mesadet Özcan Konferans Salonu’nda sahnelenecek.
Kültür sanat faaliyetleriyle her yaştan insanı farklı etkinliklerle bir araya getiren Turgutlu Belediyesi, tiyatro severleri bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor. Turgutlu Belediyesi ev sahipliğinde Alaşehir Belediye Tiyatrosu ekibi, “Gemilerde Talim Var” oyununu sahneleyecek. Yönetmenliğini Cengizhan Sürücü’nün üstlendiği, Bahriyeli iki arkadaş Şemsi ve Yaşar’ın komik hikâyesini anlatan oyun, izleyiciyle buluşacak.
“Gemilerde Talim Var” tiyatro oyunu 7 Mayıs Cumartesi günü Mesadet Özcan Konferans Salonu’nda perdelerini açacak. Girişlerin ücretsiz olacağı oyun, saat 20:00’da başlayacak.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Alaşehir Belediye Tiyatrosu ekibini hem Turgutlu’muzda misafir edecek hem de turne kapsamında hazırladıkları eğlenceli oyunu hemşehrilerimizin beğenisine sunacağız. Nostalji dolu bir akşam yaşayacağımız tiyatro oyununu izlemeye tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.