- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Çalışıyor, Yollar Yenileniyor
Turgutlu Belediyesi ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalarla kentin birçok noktasında meydana gelen yol sorunlarını çözmeyi sürdürüyor. Hayata geçirilen çalışmalarla Turgutlu’da yollar konforlu, güvenli ve yeni bir görünüme kavuşmuş oluyor.
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Arpalık Mevkisinde asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Birinci ve ikinci mıntıkada yürütülen çalışmalar sonucunda 12 bin m2 asfalt serimi yapıldı. Kurtuluş Mahallesi Özgün Sokağın ikinci etabında sürdürülen yol yenileme çalışmaları sona erdi. Birinci etabın ardından ikinci etapta da beton dökme işlemi gerçekleştirildi.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise yeni eğitim öğretim dönemin başlamasına sayılı günler kala okulları yeni döneme hazırlıyor. Bu kapsamında Mehmet Altan Anaokulunun iç ve dış cephe boyama çalışmaları ekiplerce yürütülüyor.
Vatandaşların ova yolları ve kent merkezinde yaşadıkları yol sorunlarının hızla çözüldüğünü belirten Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Ova yollarımızın asfaltlanması ve çiftçilerimizin mağduriyetlerinin ortadan kalkması için ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Özgün Sokakta ise yol yenileme çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak sürücülerimizin ve yayalarımızın güvenliğini sağlamış olduk. Bir yandan da yeni eğitim öğretim döneminde okullarımızı, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimize hazır hale getirmeyi sürdürüyoruz. Başkanımız Çetin Akın öncülüğünde hizmetlerimizi hemşehrilerimize ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.