- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Ekipleri Çalışmalarına Ara Vermiyor
Turgutlu Belediyesi merkez ve kırsal mahallelerde boyama, parke taşı döşeme, yol açma ve dolgu yapımı çalışmalarını gerçekleştiriyor.
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ergenekon Mahallesinde yol açma ve dolgu yapımı çalışmaları yürütülüyor. Merkez mahallelerin yanı sıra kırsal mahallelerde de çalışmalarını titizlikle sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalar kapsamında Sarıbey Mahallesinde 500 m2’lik parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise 2020 – 2021 Eğitim Öğretim Döneminin başlamasına sayılı günler kala okullardaki çalışmalarına devam ediyor. Turgutlu’daki pek çok okulun iç ve dış cephe boyama çalışmalarını eş zamanlı olarak gerçekleştiren ekipler hazırlanan program kapsamında Avşar Ortaokulunun boyama çalışmalarını tamamlayarak sınıfları öğrencilere hazır hale getirdi.
Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları hakkında bilgi veren Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz hiç durmadan Turgutlu’muz için çalışmaya, vatandaşlarımız için hizmet etmeye devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Ergenekon Mahallemizde yol açma ve dolgu yapımı çalışmalarına devam ederken bir yanda da Sarıbey Mahallemizdeki parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladılar. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ise okulların açılmasına çok az bir süre kala hazırlık ve çalışmalarını yoğunlaştırdılar. Bu kapsamında Avşar Ortaokulumuzun boyama çalışmaları tamamlandı. Turgutlu Belediyesi olarak tüm birimlerimizle Turgutlu’muz için çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.