- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Esports Takımı Waaynet ile Sözleşme İmzaladı
Turgutlu Belediyesi Esports Takımı ile Waaynet arasında sponsorluk sözleşmesi imzalandı.
Manisa belediyeleri arasında ilk kez Esports Takımı kuran Turgutlu Belediyesi, Esports Takımını güçlendirmeye devam ediyor. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz’ın makamında düzenlenen imza törenine Turgutlu Belediyesi Esports Takımı Genel Koordinatörü Ali İçen, Waaynet işletme sahipleri Refik Önder ve Deniz Gönen katıldı.
İmzalanan sponsorluk anlaşmasına göre, Turgutlu Belediyesi Esports Takımının göğüs reklamında “Waaynet” ismi yer alacak. Bununla takımın sosyal medya ve web sitesi alt yapısının ihtiyaçlarını da Waaynet tarafından karşılanacak.
Gençlere yönelik birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Esports branşına yatırım yapan Manisa’daki ilk belediyeyiz. Esports Takımımız kurulduğu günden bugüne hem belediyemizi hem Manisa’yı başarıyla temsil ediyor. Turgutlu Belediyesi olarak diğer spor alanlarında olduğu gibi espor alanında da güçlü iş birliklerine imza atıyoruz. Turgutlu’muzda faaliyetlerini sürdüren Waaynet sahipleri Refik Önder ve Deniz Gönen’e Esports Takımımızın sponsoru oldukları için teşekkür ediyorum” dedi.
Waaynet işletme sahipleri Refik Önder ve Deniz Gönen ise, “Manisa’nın ilk espor takımı olan Turgutlu Belediyesi Esports Takımına sponsor olduğumuz için çok mutluyuz. Birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Espor takımımıza başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.