- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteni 25. Bölümü Paylaşıldı
Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteninin 25. Bölümü, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında yayınlandı.
Turgutlu Belediyesi tarafından her hafta izleyiciyle buluşan haftalık haber bülteninin 25. Bölümü yayınlandı. Bültende bu hafta; Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesinin mezuniyet törenine Başkan Çetin Akın’ın katılımı, Turgutlu’daki hemşehri dernekleri temsilcileriyle Başkan Çetin Akın’ın bir araya gelerek 30 Ağustos Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri kapsamında düzenlenecek olan “Hemşehri Geceleri” hakkında görüşmeleri gerçekleştirmesi ile birlikte Başkan Akın’ın hafta boyunca gerçekleştirdiği ziyaretler ve incelemeler yer aldı. Bültende ayrıca Kurban Bayramı dolayısıyla başlatılan ‘Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara’ isimli kampanya, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Halk Oyunları Topluluğunun Lapseki 37. Kiraz Festivali’ne katılımı, Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin kent genelinde sürdürdüğü çalışmalar da paylaşıldı.
Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteni her hafta Salı günü Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında paylaşılıyor.