- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteninin 53. Bölümünü Yayınladı
Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteninin 53. bölümü yayınlandı. Bülten, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.
Turgutlu Belediyesi tarafından haftalık olarak paylaşılan haber bülteninin 53. bölümü yayınlandı. Bültende bu hafta; Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Turgutlu’ya gelişinin 100. yılı dolayısıyla düzenlenen program, Gazeteci-yazar Uğur Mumcu için düzenlenen anma programı, Başkan Çetin Akın’ın hafta boyunca gerçekleştirdiği ziyaretler, katıldığı programlar ve etkinlikler yer aldı. Bültende ayrıca Turgutlu Belediyesinin şehitler ve gaziler adına yapılan çalışmalar için Ankara Şehit Gazi Sosyal Hizmet Merkezi tarafından verilen onur belgesi, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş için düzenlenen mevlide Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, meclis üyesi Muhammet Naci Tunçel’in katılması, Turgutlu Kent Müzesi tarafından düzenlenen Müze Sohbetleri programı, Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisinin gerçekleştirdiği yürüyüş etkinliği ile Fen İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin hafta boyunca sürdürdüğü çalışmalar paylaşıldı.
Turgutlu Belediyesi Haftalık Haber Bülteni, her hafta salı günü Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesaplarında yayınlanıyor.